Publicat 09 Aug 2008 | Expiră 09 Sep 2008

Junior Accountant

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- student ASE anii 3 sau 4;
- experienta reprezinta un atuu dar nu este obligatorie;
- persoana dinamica, dornica sa se afirme;
- seriozitate, abilitatea de a lucra in conditii de stres.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale
- mentinerea relatiei cu clientii
- contabilizarea cronologica pe baza documentelor primare a operatiunilor efectuate de clienti;
- intocmirea registrelor obligatorii prevazute de legislatia in vigoare: registrul jurnal, registrul inventar, jurnalul de incasari si plati; registrul de evidenta fiscala pentru clienti
- elaborarea lunara a balantelor de verificare;
- mentinerea relatiei pentru clienti cu autoritatile fiscale
Beneficii
- castiguri financiare substantiale;
- program flexibil;
- posibilitatea de a deveni actionar al societatii in timp;
- experienta in domeniul financiar contabil

SC MR CORDIAL CONSULTING S.R.L. este o societate comerciala cu raspundere limitata infiintata in anul 2006 avand ca obiect de activitate principal activitati de contabilitate, revizie contabila si consultanta in domeniul fiscal. Societatea are ca actionari doua persoane fizice romane, din care o persoana expert contabil.
Ca si pozitie pe piata societatea noastra este o firma relativ recent infiintata, avand o echipa care imbina experienta cu tineretea in incercarea de a se raporta la exigentele pietei, vizand permanenta informare cu privire la informatia contabila si financiara pentru a oferi servicii de calitate clientilor sai.

Expirat
Junior Accountant  -  SC MR CORDIAL CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles