Publicat 10 Iun 2008 | Expiră 11 Iul 2008

Junior accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-- cunoaste bine sa opereze calculatorul (MS Office in special Excel)
-- absolvent de studii medii sau superioare economice
-- atentie la detalii
-- persoana foarte serioasa si organizata
-- viteza de invatare si capacitatea de a respecta deadline-urile
-- cunostinte minime de contabilitate primara si gestiune
-- cunostinte minime de limba engleza

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-- evidente contabile simple si contabilitate primara
-- rapoarte
-- indosariere, arhivare, alte taskuri administrative
-- inregistrare facturi, consumuri, intrari - iesiri
-- asistarea prin oferire de suport a departamentului de contabilitate
-- alte atributii la cererea superiorului ierarhic

Oferta:

-- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si in continua schimbare in cadrul unei companii multinationale
-- oportunitati de promovare si dezvoltare a carierei in functie de rezultate
-- salariu competitiv, bonuri de masa, alte beneficii periodice
-- sansa de a lucra alaturi de o echipa de profesionisti si de a se dezvolta profesional
-- un mediu placut si prietenos

ISS Facility Services Romania este reprezentanta grupului international originar din Danemarca, unul dintre liderii in domeniului serviciilor de intretinere si administrare a cladirilor, cu o prezenta in peste 47 tari si cu un numar de peste 350,000 angajati in toata lumea. In Romania exista un numar de aprox. 2500 angajati dispusi in toata tara. In prezent, cautam sa ne intregim echipa din Cluj-Napoca prin alaturarea unui tanar(a) pentru a ocupa pozitia de contabil junior in cadrul departamentului financiar-contabil.

Mai multe informatii despre ISS Facility Services la:

www.roissworld.com
www.issworld.com

Expirat
Junior accountant  -  ISS Facility Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles