Publicat 20 Mai 2008 | Reactualizat 10 Iun 2008 | Expiră 10 Iun 2008

Junior Accountant

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii economice superioare (proaspat absolvent);
- cu experienta minima sau fara experienta;
- cunostinte limba engleza;
- cunostinte operare PC;
- deschis, comunicativ, responsabil, ordonat, capabil sa lucreze rapid si corect;
- persoana orientata catre invatare si dezvoltare profesionala, motivata si dornica sa-si dezvolte o cariera.

Descrierea jobului

- evidenta contabila;
- relatii bancare;
- informare legislativa permanenta.

BENEFICII:
- pachet atractiv de beneficii (salariu competitiv, prime in functie de performanta, instruire, transport asigurat cu autoturismul de la si la locul de domiciliu, mediu de lucru placut, fara depasirea programului de lucru);
- posibilitatea avansarii si acumularea de cunostinte in domeniul financiar-contabil.

Grupul WURTH este lider mondial in domeniul tehnicilor de asamblare, a fost infiintat in anul 1945 si cuprinde peste 400 de firme in peste 80 de tari.
WURTH ROMANIA face parte din Concernul german WURTH si a fost infiintata in anul 1994. In prezent am ajuns la o cifra de afacere anuala de aprox. 13 milioane de euro, la 260 de angajati (dintre care peste 200 constituie forta de vanzari) si lucram cu peste 11000 de clienti. Obiectul de activitate este comercializarea in ROMANIA a produselor Concernului (organe de asamblare, scule manuale electrice, pneumatice, produse chimice pentru montaj si etansare).
Investim in angajatii nostri ca resursa strategica de dezvoltare. Motivatia pentru performanta, eficienta si colegialitatea sunt valorile care ne definesc.

Expirat
Junior Accountant  -  WURTH ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles