Publicat 15 Apr 2008 | Reactualizat 14 Mai 2008 | Expiră 16 Mai 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent liceu economic – specializare Finante - Contabilitate
Absolvent/student ASE - avantaj
Bune cunostinte de contabilitate
Foarte bune cunostinte EXCEL
Bune cunostinte de limba engleza
Atentie la detalii
Capacitate de analiza
Foarte bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Inregistrarea zilnica a extraselor bancare
Comunicarea cu clientii privind situatia incasarilor
Verificarea si corectarea incasarilor

UniCredit Leasing Corporation IFN SA este jucătorul principal pe piaţa de leasing din România, cu o cotă de piaţă de 12%. În 2008, UniCredit Leasing va continua să-şi consolideze afacerea şi să beneficieze de îndelungata sa experienţă ca societate de leasing universal, oferind produse de calitate superioară în domeniul leasingului auto, de echipamente şi cel imobiliar, ca şi servicii de leasing precum brokerajul de asigurări, managementul construcţiilor şi managementul de flote.

Durata proiectului este de minimum 3 luni, program de lucru full time. Oferim posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si profesionist.

Expirat
Junior Accountant  -  UniCredit Leasing Corporation IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles