Publicat 05 Nov 2018 | Reactualizat 14 Nov 2018 | Expiră 05 Dec 2018

Job offer in Stockholm & London - FREE Accomodation & flight

1 post

Candidatul ideal

Sunteți la început de drum și doriți să vă începeți cariera în străinătate?
Doriți să promovați și să vindeți produse cosmetice de lux în mall-urile din centrul Londrei sau Stockholm?
Pentru a aplica la acest loc de muncă, nu este nevoie să aveți experiență de vânzări.
Candidatul ideal este ambițios, sociabil, auto-motivat, cu o personalitate dinamică, abilități bune de comunicare, înțelege limba engleză la nivel de conversație și dorește să lucreze în afara țării.

Accesati linkurile urmatoare pentru a afla mai multe :

Descrierea postului:
• Activitatea zilnică constă în promovarea și vânzarea produselor cosmetice de lux;
• cunoașterea detaliată a caracteristicilor produsului oferite clienților spre vânzare;
• consilierea clientului în alegerea produsului dorit;
• Programul de lucru este de 8-10 ore / zi, veți avea zile libere.

Beneficii:
• bilet de avion gratuit
• in primele 3 luni garantam 4000 euro/lire
• Oferim comision din vânzările zilnice de la 20% la 27%, TVA-ul nu este dedus.
• Oferim cazare în camere mobilate modern, dotate cu echipamente complete, cablu TV, wi-fi și toate
echipamentele electrice necesare.
• 1 luna cazare gratuită
Training

Descrierea jobului

Pentru a aplica la acest job, nu este necesar să ai experienţă în vânzări.
Candidatul ideal este ambiţios, sociabil, automotivat, cunoaste limba engleza la nivel conversational si doreşte să lucreze în afara ţării.

Persoanele care vor fi selectate vor lucra full time timp de 6 zile pe săptămână. Ele vor promova si vinde produse cosmetice de lux în malluri din centrul Londrei sau Suediei.

Mai mult, oferim timp de 4 săptămâni şi cazare gratuită. De asemenea, compania asigură mediu de lucru placut, training profesional şi comisioane din vânzări cifrate între 20-27%, astfel ca, in functie de rezultatele dvs, aveti oportunitatea de a castiga nelimitat.

Daca in urma interviurilor vei fi acceptat in compania noastra, iti vom da numerele de telefon si adresele
de mail a mai multor tineri romani care deja si-au facut o cariera de succes lucrand pentru Starry Ltd in
Londra si Stockholm.

ObeyYourBody is the new generation of natural cosmetics products, based in America, Europe, and
Africa, and its reach is extending to customers around the world.

The ObeyYourBody product line is designed to meet the unique needs of true individuals, each with
their own signature style. By using a wide range of herbs and minerals gathered from around the world,
ObeyYourBody products give your body the nutrients its needs to renew and energize your skin. Taking
skincare to the next level, ObeyYourBody uses only the highest quality ingredients for every aspect of
skincare, from invigorating Dead Sea minerals to soothing plant extracts.

ObeyYourBody offers international experience that you can trust. With distribution centers on three
continents and hundreds of sales points around the world,ObeyYourBody has learned the needs of
people keeping their skin naturally beautiful. Today, the company is an international leader in
cosmeceuticals, thanks to constant innovation that guarantees a complete line of products to enhance
and rejuvenate.

Job offer in Stockholm & London - FREE Accomodation & flight  -  Starry Ltd