Java developer

E-dea Works SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Urmează sau a urmat o facultate din domeniu (Facultatea de Informatica, Politehnica, Cibernetica etc)
• Îi plac puzzle-urile, algoritmii
• Știe să caute pe Google
• Pasionat(ă) de tehnologii noi
• Știe să spună fără să caute pe Google ce înseamnă OOP sau UML
• Știe pe dinafară cât face 2 la puterea 10
• Cunoaște Java, Php sau C++
• Cunoaște CSS, HTML, JavaScript
• Cunoaște SQL

Descrierea jobului

Vei fi responsabil(ă) pentru
• dezvoltarea si personalizarea software-ului in concordanță cu cerințele clientului
• suport si mentenanță pentru software-ul dezvoltat
• colaborarea cu alți colegi pentru livrarea la timp a produselor
• testarea propriului cod și pe al colegilor (cod review)

Beneficii:
• salariul se renegociază de două ori pe an, bazat pe performanțele obținute
• team building o dată pe an
• asigurare medicala privată
• posibilitatea creării unei cariere stabile
• mediu de lucru plăcut și prietenos

E-dea Works este una din cele mai prietenoase companii de dezvoltare de aplicații, atât pentru angajați cât și pentru clienți. Încrederea pe care ne-au acordat-o companii precum ING, Xerox, Orange, Allianz Tiriac, precum și focusul nostru de a lucra cu cele mai eficiente tehnologii apărute, au făcut ca E-dea să înregistreze o creștere accelerată, creând astfel noi poziții de angajare.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022