Publicat 19 Sep 2019 | Reactualizat 19 Oct 2019 | Expir─â 20 Oct 2019

IT Recruiter (Cluj-Napoca)

1 post
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bine te-am gasit. Ne bucuram ca ai ajuns sa citesti aceste randuri. Iti vom spune deschis si direct ce presupune rolul de IT Recruiter la Banca Transilvania.

Recrutare. Pretty obvious, right?! ­čśŐ Vom continua sa crestem echipa de IT de la Banca Transilvania, recrutand cei mai potriviti colegi pentru roluri de programatori, testeri, administrator de aplicatii/sisteme, admini de baze de date, colegi din zona de IT Security si alte roluri in IT.

Suport pentru ceilalti. Mereu. Fie ca vorbim despre colegii din IT sau despre cei din banking, le oferim tot suportul si experienta noastra. Credem ca una dintre cele mai potrivite definitii pentru un bun om de HR este “persoana care e acolo pentru ceilalti”.

Crestere. Profesional, personal, ca echipa. Diversitatea taskurilor, calitatea interactiunilor cu colegii si obiectivele tot mai indraznete pe care le avem ca organizatie si ca echipa, ne ajuta sa ne dezvoltam in fiecare zi.

Implicare. In tot ce inseamna HR. La inceput vei cunoaste colegii din IT, vei intelege activitatea lor in BT si vei atrage cei mai potriviti candidati pentru noi. Apoi vei fi implicat si in proiectele de consultanta HR, de engagement ale echipei IT si vei contribui la reusitele colegilor, din rolul de business partner.

Descrierea jobului

Ce cautam?

Energie, atitudine pozitiva si Know how in zona de recrutare IT. Again, pretty obvious ­čśŐ Ne-am bucura sa ai deja cunostinte despre domeniul IT si implicit despre cele mai bune practici in a atrage, evalua si selecta viitorii colegi. Toate celelalte lucruri… se invata.

Simtul umorului. Obligatoriu. Ne ajuta sa ne facem munca mai cu spor, sa trecem peste orice si ne leaga mai mult ca echipa.

Daca cele de mai sus sunt ce iti doresti si tu de la urmatorul loc de munca, aplica la acest job si hai sa vedem cum putem sa ne dezvoltam impreuna.

Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

Banca Transilvania are 2,5 milioane de clienti, aproape 500 de sedii si peste 7.000 de colegi in echipa. Strategia sa este sustinuta de actionari puternici, precum Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare.

Este singurul brand bancar romanesc prezent in Brand Finance 500 Ranking 2018, realizat de Brand Finance si Cel mai valoros brand bancar din Romania, conform Brand Finance Romania 2017.

Expirat
IT Recruiter (Cluj-Napoca)  -  Banca Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles