Publicat 26 Mar 2020 | Reactualizat 02 Apr 2020 | Expiră 25 Apr 2020

IT Helpdesk

1 post

Candidatul ideal

Construim lumea noastra digitala! Hai in echipa Caroli si:

  • ​te vei bucura de o infrastructura IT dezvoltata pe cele mai noi tehnologii;
  • vei participa la proiecte importante care iti vor aduce satisfactia unor realizari de exceptie;
  • vei avea colegi de echipa care iti vor acorda tot suportul pentru ca tu sa reusesti.
Vei incepe cu rolul de Helpdesk Technician, iar pentru inceput vei avea in responsabilitate activitati care sa iti permita sa te integrezi in echipa si sa te acomodezi cu o parte din tehnologiile utilizate:
  • suport pentru echipamente Windows Enterprise
  • suport pentru tablete si smartphones Android

Descrierea jobului

Ne dorim de la tine:

  • pasiune de a da viata unor noi solutii si noi tehnologii;
  • dorinta puternica de dezvoltare profesionala si spirit de echipa;
  • sa ai cunostinte Windows 7/8.1/10, Android’
  • sa fii student/ absolvent la una din specializarile automatica, informatica, electronica;
  • sa ai carnet conducere categoria B;
  • sa cunosti limba engleza la nivel avansat, atat scris, cat si vorbit – constituie avantaj.
Este momentul sa incepi o cariera de succes in domeniul extrem de generos al Tehnologiei Informatiei alaturi de noi!
*Aplicatia va fi luata in considerare doar dupa completarea ghidului de intrebari!

Caroli Foods Group este lider in Romania pe piata productiei si distributiei de mezeluri si preparate din carne. Compania are sediul in Bucuresti, detine o fabrica la Pitesti si o retea de distributie nationala, cu puncte de lucru in principalele orase din tara: Cluj, Timisoara, Brasov, Bacau, Constanta, Pitesti, Craiova, Sibiu.

Mai multe detalii despre companie poti gasi accesand www.carolifoods.ro sau ne poti cauta pe Facebook si LinkedIn (Caroli Foods Cariere).

Intrucat asigurarea confidentialitatii datelor dvs. cu caracter personal reprezinta o prioritate pentru noi, va invitam sa parcurgeti informatiile referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal in acest context, disponibile in cadrul notei de informare care poate fi accesata la www.carolifoods.ro/protectia-datelor-personale/.

IT Helpdesk  -  CAROLI FOODS GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles