Publicat 12 Ian 2018 | Reactualizat 11 Feb 2018 | Expiră 12 Feb 2018

IT Applications Support & Reporting

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- MSSQL scripts & procedures
- Crystal Reporting, SSIS and Microsoft Reporting Services
- BI (Tableau,etc)
- Cunostinte Windows XP/7/10
- Cunostinte Dynamics CRM
- Cunostinte SharePoint
- Abilitati de debugging si identificare a cauzelor
- Cunostinte minimale de networking

Descrierea jobului

- 1st user support pe aplicatiile de business ale Synevo
- Administrare applicatii
- Rapoartari si diverse situatii de dezvoltat
- Troubleshooting pe aplicatii si raportarea lor
- Analiza si optimizare pe aplicatii
- Creare specificatii de business si tehnice
- Testare functionalitati

Synevo este liderul în diagnostic de laborator în România și oferă peste 2.000 de tipuri de analize uzuale și avansate, în toate domeniile de diagnostic clinic de laborator. Synevo România administrează o rețea națională de 16 laboratoare și 75 de centre de recoltare a probelor biologice și realizează peste 13 milioane de teste pe an.

Synevo România face parte din Medicover – unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și de diagnostic, înființat în 1995 (www.medicover.com).

Pentru mai multe informații, vizitați www.synevo.ro

Expirat
IT Applications Support & Reporting  -  SC SYNEVO ROMANIA SRL