Irodai értékesítési munkatárs

Sc. Polyduct Srl. - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Folyamatosan bővülő játszótéri eszközöket, közterületi bútorokat értékesítő csapatunkba új munkatársat keresünk!
Abban az esetben ha szeretsz új emberekkel tárgyalni, lételemed a facebook/insta és a web, valamint hosszútávú tehnikai megoldásokkal kívánsz az ügyfelek szölgálatába állni, bíztatunk arra, hogy jelentkezz.

Milyen az ideális jelölt:

- Dinamikus, kummunikatív
- Nagyon jó kommunikációs, előrelátó és előretervező képességeggel rendelkezik
- Úgyfél és eredményközpontú
- MS Office, FB, Insta használatában nem ütközik akadályba
- Webes reklámkampányok levezérlésére késztetést érzel
- Csapatjátékos
- Felső fokú végzettséggel rendelkezik
- B katagóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat rendelkezésedre áll

Descrierea jobului

Feladatok:

- Ügyfélkör bővítése
- Piac/konkurencia elemzése
- Adott elvárásoknak megfelelően értékesítés megvalósítása
- Döntéshozók azonosítása, velük on-line/off-line tárgyalások folytatása
- Kimutatások készítése

Mit ajánlunk mi ezért cserébe:

- Laptop, céges mobil
- Vonzó alapfizetés, cafetéria
- A+ irodai környezet/home office lehetőség
- Értéksítésből származó bónusz

Descrierea companiei

A Polyduct cégcsoport közel 30 éves régiséggel rendelkezik a minőségi ipari termékek piacán. Tapasztalatunk és szaktudásunk lehetővé teszi különböző műanyag- és fémipari termékek tervezését és gyártását. Ezen termékek a mindennapi élet különböző területein (mélyépítés, hulladékgazdálkodás, játszóterek, közterületi bútorzat, ipari kooperáció) kerülnek felhasználásra/beépítésre.

www.polyduct.ro
www.polygo.ro
Publicat 12 oct. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos