Publicat 18 Aug 2020 | Reactualizat 15 Sep 2020 | Expiră 18 Sep 2020

Inventory Planning /Stock controller

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte operare program WinArhi/ Fenestra
- Foarte bune abilitati dе comunicare si prezentare;
- Tinuta si limbaj adecvate;
- Capacitate dе organizare;
- Corectitudine, seriozitate, receptivitate, spirit dе echipa;
- Atitudine proactiva, dinamism, flexibilitate;
- Orientare catre rezultate;
- Abilitati dе negociere si persuasiune;
- Perseverenta in prospectare;
- Disponibilitate in invatare si perfectionare continua
- Capacitatea dе valorificare a oportunitatilor dе vanzare;
- Disponibilitate program flexibil – in functie dе clienti si activitatea in zona arondata

Descrierea jobului

-OPTIMIZARE (preluare comenzi agenti -> introducere in productie
-CONFIRMARE termene livrare catre agenti
- PRELUARE comenzi
- PRELUARE +LIVRARE comenzi rulouri
- GESTIONAR (STOCURI Rulouri +Produse Finite)
-RECEPTIE Marfa
-CONTROL SI GESTIUNE CARBURANT

Compania Palmex CM, producatoare de containere metalice modulare si monobloc, a fost infiintata in anul 2011 in Galati si in prezent ocupa un loc important pe piata din Romania in domeniul comercializarii si inchirierii containerelor, indiferent de complexitatea lor.

Expirat
Inventory Planning /Stock controller  -  Palmex CM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles