Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 04 Nov 2019 | Expiră 07 Nov 2019

INVATATOR / PROFESOR de Invatamant Primar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii: Liceul Pedagogic sau Facultatea de Pedagogie;
  • Experienta minim 1 an in lucrul cu copiii; reprezinta un avantaj experienta in scoli particulare;
  • Flexibilitate, dorinta de autoperfectionare, deschidere fata de copii, spirit ludic, deschidere la nou si schimbare, inclinatie pentru domeniul pedagogic.

Descrierea jobului

  • Activitate de proiectare didactica, planificare si predare, evaluare a copiilor si autoevaluare;
  • Pregatire si completare documente scolare;
  • Preocupare pentru formarea si perfectionarea continua;
  • Stabilirea si pastrarea unei comunicari eficiente cu parintii;
  • Activitati in consiliul profesoral, participarea activa in cadrul evenimentelor din scoala.
Ce oferim:
  • Salariu corect, contract de munca pe perioada nedeterminata ;
  • Suport pentru titularizare, posibilitatea obtinerii gradelor didactice, sprijin in formarea profesionala si personala;
  • Masa asigurata (mic dejun, pranz, gustare), scolarizarea copiilor proprii in cadrul institutiei, finantarea participarii la module de pregatire profesionala;
  • Compensari suplimentare pentru implicarea in anumite activitati extracurriculare, ale comunitatii din jurul scolii etc.

Descrierea companiei

HR TIME, Marca Inregistrata
Hire and Retain. On time!

Expirat
INVATATOR / PROFESOR de Invatamant Primar  -  HR TIME

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles