Gratis

Internship Studenti Leoni Bistrita

LEONI WIRING SYSTEMS RO SRL

Candidatul Ideal

Ești student/ă la licență sau master și vrei să dobândești experiență în domeniul tău de interes?
La LEONI Bistrița te așteaptă programe de internship în diverse departamente precum:

•Managementul calității
•Inginerie
•Logistică
•Resurse umane
•Finanțe
•Mentenanță
•IT

Te potrivești dacă:
•Ești o persoană atentă la detalii
•Ai bune abilități de comunicare și organizare
•Cunoști limba Engleză la un nivel mediu
•Cunoști bine utilizarea pachetului
•MS Office (Excel, Word, Power Point)

Descrierea jobului

•Program 6h / zi
•Bursă de 1500 lei net / lună
•Colaborare interdepartamentală
•Dezvoltare abilități și competențe
•Oportunități de angajare

LEONI - suntem un furnizor global de produse, solutii si servicii pentru gestionarea energiei si a datelor in sectorul auto. Lantul nostru valoric variaza de la cabluri standardizate si cabluri speciale pana la sisteme de cablaje extrem de complexe si componente aferente. In calitate de partener de inovare si furnizor de solutii ne sustinem clientii cu dezvoltare remarcabila si expertiza in sisteme. Grupul nostru de companii are aproximativ 95.000 de angajati in 27 de tari si a generat vanzari consolidate de 5,1 miliarde EUR in 2022.

Combinam traditia cu progresul inca din secolul al 16-lea si te asteptam sa scriem impreuna urmatorul capitol din aceasta poveste de succes.

An de an cu LEONI

* Persoanele de toate genurile sunt tratate in mod egal; Pentru simplificarea lingvistica si o mai buna intelegere, in text se foloseste doar forma masculina.
LEONI proceseaza datele dumneavoastra intr-un sistem informatic care este consecvent in cadrul companiei si care utilizeaza furnizori externi. Prin trimiterea aplicatiei dumneavoastra, sunteti de acord cu aceasta procedura. LEONI asigura respectarea protectiei datelor.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024