Internship platit Laborator Prototipuri

CONTITECH ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam:
- Student Universitatea Politehnica Timisoara – Facultate cu profil tehnic
- Folosire pachet programe Microsoft Office, SAP
- Limba engleza – nivel mediu
- Program 6h/zi
- Atentie la detalii si munca in echipa

Descrierea jobului

- Ofera suport in crearea de overview-uri in Excel pentru planificarea productiei
- Ofera suport in pregatirea statisticilor
- Introducere date in SAP
- Ofera suport in gestiunea depozitului de materiale.

Oferim:
- Salariu & diverse reduceri la parteneri (7card, Bookster, transport etc.)
- Al 13-lea salariu
- Tichete de 30 Ron
- Transport

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.