Instructor Fitness

Tao Alpha Fitness S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa!
Căutăm instructori de fitness, atât fete, cât și băieți, să ni se alăture echipei SunGarden Fitness.

Candidatul ideal:
  • pasionat de fitness și nutriție;
  • energic;
  • creativ;
  • sociabil;
  • dornic să ajute clienții sălii în cadrul antrenamentelor.

Descrierea jobului

  • Inițierea clienților și urmărirea lor în executarea corectă a exercițiilor;
  • Planificarea programelor de antrenament;
  • Menținerea motivației clienților;
  • Stabilea tipurilor de programe de intreținere corporală și a exercițiilor de fitness;
  • Monitorizarea funcţionalității aparatelor de fitness din sală.

Salariul și beneficiile se discută la interviu.

SunGarden Fitness este dotată cu aparate de ultimă generaţie. Aceasta conţine o zonă de cardio, cât şi o zonă destinată pentru tonifiere și creştere musculară.

Suntem o echipă tânără, dinamică și pasionată, dornică să promoveze un stil de viață activ și sănătos.
Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.