INSTRUCTOR DANS

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai făcut sau încă faci dans sportiv de performanță și vrei să oferi mai departe din cunoștințele tale si din bucuria dansului? Clubul Sportiv Aqua Sport Citius București recrutează instructor de dans sportiv. Te așteptăm în echipa noastră!

Cum poți aplica? Alege varianta potrivită pentru tine:

1. contactează-i telefonic direct pe colegii noștri din locație.
Bazin Aqua Sport 311 (Dr. Taberei – Ghencea) - 0722.402.430 - Marina Mereanu (Manager)

sau

2. trimite-ne cv-ul tau și o poză pe adresa de e-mail angajari@aqua-sport.ro

sau

3. aplică aici, direct în aplicația ejobs

Te asteptăm în echipa noastră!

Candidatul ideal:

- Persoană plăcută, adaptabilă, comunicativă, sociabilă, cu spirit pedagogic și răbdare
- Atitudine proactivă, responsabilă
- Abilități de comunicare și de lucru în echipă; punctualitate

Experiența este binevenită, dar nu obligatorie, așa că, dacă ești la început cu predarea stilurilor de dans, însă îndrăznești să visezi la o carieră în acest domeniu, hai să te ajutăm să ajungi acolo!

Descrierea jobului

-Să oferi o experiență plăcută în lumea dansului cursanților care ne calcă pragul, fie adulți sau copii

În cei 11 ani de activitate am devenit cel mai mare club sportiv privat de natație din România, administrăm 4 bazine de înot în București - Aqua Sport Dante Aligheri (Titan), Aqua Sport Hamburg 195 (Titan), Aqua Sport 311 (Drumul Taberei - Ghencea), Aqua Sport Persepolis (Aviației), iar misiunea noastră este să cultivăm, prin sport în general și prin înot în mod special, dezvoltarea fizică, spirituală, socială și mentală a copiilor, familiilor și comunității; să găsim campionul din fiecare copil; să pavăm drumul fiecărui campion către performanță.

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos