Publicat 23 Nov 2018 | Reactualizat 17 Dec 2018 | Expiră 23 Dec 2018

INSTALATORI/SUDORI TIG-MIG/INGINER -DOMENIUL NAVAL

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

M.A.C.V.R. INTERNATIONAL SRL, societate specializata in instalatii de incalzire, climatizare si sanitare (HVAC) recruteaza pentru AGENTIA SA NAVALA DIN FRANTA o echipa formata din:
Instalatori
o Tubulatura ventilatie
o Instalator de țevi STEEL, sudor TIG-MIG , sudura cu arc electric
Sef de echipa
1 inginer, experienta in Instalatii CIVILE SI NAVALE
o Ventilație, conducte, sudura
Nota: Se cere permis de conducere si cunoașterea limbii franceze vorbit si scris pentru inginer !

NOTA: SE VOR SELECTA DOAR CANDIDATII CU EXPERIENTA PE SANTIERE NAVALE!
WWW.MACVR.RO

Descrierea jobului

Decrierea jobului
Conditii oferite:
• Angajarea în Franța de către o companie franceză, FILIALA MACVR NAVAL
• Locatie santier: Saint-Nazaire, Franța
• Condiții de salarizare în funcție de calificări -
-între 1500 și 2000 euro / lună pentru Instalatori si sef de echipa
-2500 euro pentru inginer cu experienta.
Cazare asigurata
• Transportul oferit de companie.

M.A.C.V.R. INTERNATIONAL România și-a început activitatea în 2004, având ca principal obiect de activitate întreținerea și service-ul instalațiilor de încălzire, ventilație și climatizare. Pentru a veni în întâmpinarea cerințelor în creștere a clienților, M.A.C.V.R. International și-a extins activitatea de execuție atât pentru instalațiile de Încălzire, Ventilație și Climatizare cât și pentru instalațiile Sanitare.

De asemenea, răspundem în aceeași masură nevoilor clienților industriali și suntem în măsură să oferim servicii pentru proiecte tip camere albe/clean room, la cheie.

În paralel cu aceste activități, M.A.C.V.R. INTERNATIONAL SRL a dezvoltat un alt sector de competență în Decupajul în beton, Carotaj în beton, Izolație termică și Protecție la foc prin pulverizare.

INSTALATORI/SUDORI TIG-MIG/INGINER -DOMENIUL NAVAL  -  M.A.C.V.R. International SRL