de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 15 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Instalator termice-sanitare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Caut o persoana serioasa și corectă ,cu experienta de minimum 3 ani in domeniul instalatiilor termo-sanitare . Avantaj cei care dețin permis cat B ! Mai multe detalii se pot da la telefon. Salariul pleacă de la 2800 Ron în funcție de mai multe aspecte.

Descrierea jobului

Executia,reparatia instalatiior sanitare si termice plus montajul diverselor obiecte sanitare

Suntem o companie serioasa formata din echipe de instalatori si electricieni cuo experienta de peste 10 ani

Expirat
Instalator termice-sanitare  -  sc Mainstal Construct srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles