Instalator retele voce/date/TV

SC INTEGRASYS SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- cunostinte de baza / experienta in domeniile infrastructurii informatice si/sau sistemelor tehnice de securitate
- apt lucru pentru 1 - 3 luni in strainatate conform proiectelor;
- apt lucru la inaltime (nacela);
- perfectionare permanenta;
- concentrat pe indeplinirea sarcinilor;

Descrierea jobului

- Pregatirea lucrarilor de instalare a sistemelor de securitate conform documentatiei tehnice
- Montarea tubulaturii pentru sistemele tehnice de securitate conform documentatiei tehnice
- Realizarea cablajului necesar sistemelor tehnice de securitate conform documentatiei tehnice
- Instalarea sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului conform documentatiei tehnice
- Instalarea sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI) conform documentatiei tehnice
- Instalarea sistemelor tehnice de monitorizare conform documentatiei tehnice

Beneficii: pachet salarial negociabil (in functie de realizari) + cazare (singur in camera) + transport + asigurare calatorie + laptop + telefon de serviciu

IntegraSys este o microintreprindere in plina dezvoltare in domeniul realizarii infrastructurilor IT&C si de securitate tehnica (control acces, CCTV, alarmare la efractie si incendiu).

Se aplica un management concentrat pe rezultate si comunicare deschisa in cadrul echipei.

Activitatea se desfasoara intr-o atmosfera relaxata, incurajandu-se lucrul de acasa.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022