Instalator / frigotehnist

Price Service Quality S.R.L.
4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Are cunostinte temeinice privind modul de functionare de climatizare;
  • Are experienta in activitati de service si punere in functiune a echipamentelor/ sistemelor de climatizare si instalatiilor frigorifice : efectueaza sudura in Cu,efectueaza probe de presiune,recuperare si introducere agent frigorific ( freon ),regleaza,reseteaza,verifica sisteme de control ale echipamentelor / sistemelor HVAC;
  • Are abilitati de comunicare,este calm , riguros,responsabil,disciplinat.
  • Este un bun orgsnizator;
  • Are capacitatea de a lucra in conditii de stres , are disponibilitate pentru deplasari in tara;
Studii necesare
  • Medii ( de specialitate) / superioare;
  • Autorizare AGFR reprezinta un avantaj;
  • Cu sau fara permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Operatiuni de instalare, montare si intretinere instalatii de climatizare si instalatii frigorifice: sisteme VRF,chilere, pompe de caldura, centrale de tratare a aerului, rooftopuri.
Se ofera :
  • Pachet salarial atractiv ;
  • Program de lucru 8 H ( de Luni - Vineri )
  • Bonusuri in functie de performanta ( bonuri de masa in functie de zilele lucrate )
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu pentru instalator este de la 5000 lei - 7000 lei in functie de experienta.

Societate infiintata in 2013 , avand ca principal obiect de activitate proiectarea , instalarea si mentenanta sistemelor de climatizare.
Tel.0731.334.891
Publicat 18 Ian. 2023 Reactualizat 8 Febr. 2023 Expiră 17 Febr. 2023