Instalator / Electrician

Dato Profesional S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Instalator/Electrician cu experiență, cunoștiințe în domeniu construcțiilor.
  • Persoana atenta la detalii, serioasa, responsabila, comunicativă, fără cazier judiciar/ auto.
  • Permis de conducere cat. B constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Oferim loc de muncă angajat cu normă întreagă;
  • Contract de muncă perioadă de probă după care se prelungește pe termen "nedeterminat";
  • Salariu intre 3000 - 4000 lei NET + bonuri de masă;
  • Concediu legal de odihnă în funcție de vechime;
  • Program Luni -Vineri de la 08:00 la 16:30. (la nevoie se lucrează două sâmbete pe lună până la ora 14:00);
  • Se acordă bonusuri în funcție de performanțele angajatului;
  • Se pot angaja mai multe persoane din aceeași familie.
Pentru mai multe detalii, ma puteti contacta la numarul : 0736135160, persoana de contact : Tobias Vasile.

Dato Profesional S.R.L. se ocupă cu lucrări de mentenanță ,construcții și instalații sanitare-termice/electrice.
Publicat 6 Sept. 2022 Reactualizat 20 Sept. 2022 Expiră 6 Oct. 2022