Gratis

INSTALATOR DEPARTAMENT MENTENANTA-CLUJ NAPOCA

BK TECHNIK SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati: comunicare, rezolvarea problemelor, identificare de solutii, integritate, proactivitate, corectitudine.
Trebuie sa cunoasca, sa monteze, sa puna in functiune, sa diagnosticheze si sa remedieze principalele tipuri de instalatii si utilaje folosite pentru alimentarea cu apa potabila, calda si rece, canalizare, specifice constructiilor civile si industriale.
Trebuie sa aiba aptitudinile necesare pentru a putea sa indeplineasca cerintele legate de aceasta ocupatie: atentie, indemanare, putere de analiza si decizie rapida, spirit de echipa, adaptabilitate la situatii noi.
Disponbilitate de a participa la interventii in afara orelor de program

Descrierea jobului

Intretine, monteaza, pune in functiune, diagnosticheaza si remedieaza principalele tipuri de instalatii si utilaje folosite pentru alimentarea cu apa potabila, calda si rece, canalizare, specifice constructiilor civile si industrial – in locatia unde este desemnat pentru activitatea de intretinere.
- monteazã/intretine instalaţiile interioare de apã rece şi caldã pentru uz menajer;
- monteazã/intretine utilajele utilizate în instalaţiile de canalizare;
- intocmeste necesarul de materiale si il prezinta Site Managerului, solicitând sa fie aprovizionat la timp cu tot ce este necesar executării lucrării.
- rezolvă şi alte sarcini care cad în sfera sa de activitate, trasate de superiorul direct ierarhic sau de orice altă persoană superior ierarhică.
Disponibilitate pentru a sustine ceilalti membrii ai echipei (electricieni / frigotehnisti / lacatusi) cand acestia au nevoie de asistenta, in limitele specifice intretinerii cladirilor.
Raspunde de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa de lucru din care face parte sau cu care colaboreaza.
Cunoaste si respecta legislatia in domeniu si procedurile interne ale firmei

Suntem o companie specializată în executia de instalatii electrice si instalatii mecanice, precum si în oferirea de solutii pentru mentenanta tehnică a clădirilor. Cu o prezentă de peste 22 ani pe piata din România, membră a grupului BK a.s (Slovacia), ne-am desfasurat activitatea în această perioadă atât ca antreprenor general de instalatii cat si contractor pentru proiectare si executie instalatii electrice, reusind prin proiectele realizate să ne creem o pozitie solidă si un nume pe piata de profil.
Investim în mod constant în perfectionarea profesională a angajatilor nostri, în tehnologii actuale si echipamente moderne pentru a putea oferi clientilor nostri servicii de calitate certificată, bazate pe solutii inovatoare, integritate si profesionalism. Cunostintele si abilitătile întregii echipe BK Technik sunt fundamentul si garantia satisfactiei clientilor nostri. Dedicarea inginerilor BK Technik asigură oferirea de solutii optime sub raportul eficientei costurilor, al confortului si sigurantei lor.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024