Gratis

Instalator cu sau fara experienta/ Muncitor necalificat

PARTENER MONTAJ S.R.L.
30 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm o persoana motivata și pasionata de domeniul instalațiilor HVAC, ventilație și climatizare, dornica să învețe și să se dezvolte într-un mediu dinamic, va fi orientata către rezultate și va împărtăși valorile noastre de stabilitate, flexibilitate și corectitudine. Experiența anterioară în domeniul instalațiilor este un avantaj, dar nu este obligatorie. Capacitatea de a lucra în echipă, atenția la detalii și abilitățile de comunicare sunt esențiale pentru succesul în această poziție.

Descrierea jobului

Poziție Disponibilă: Instalator (cu sau fără experiență) / Muncitor necalificat

Locație: In țară cât si in afara acesteia, respectiv in Belgia

Responsabilități:
  • Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de încălzire, ventilație și aer condiționat, conform standardelor de siguranță și reglementărilor în vigoare.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura finalizarea proiectelor în termenele stabilite și respectând cerințele clienților.
  • Efectuarea diagnozei și identificarea defecțiunilor sistemelor, precum și elaborarea și implementarea soluțiilor adecvate.
  • Participarea la pregătirea și formarea continuă oferită la locul de muncă pentru a vă îmbunătăți abilitățile și cunoștințele în domeniu.

Beneficii:
  • Oportunități de pregătire și dezvoltare profesională la locul de muncă, atât în țară, cât și în Belgia.
  • Salarii competitive, în funcție de experiență și performanță..
  • Mediu de lucru stabil, bazat pe principii de flexibilitate și corectitudine.
  • Posibilități de avansare în cadrul companiei, în funcție de performanță și competențe demonstrate.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați unei echipe dinamice și să vă dezvoltați într-un domeniu în continuă evoluție, vă invităm să aplicați. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații potriviți și să construim împreună viitorul nostru de succes.

Descrierea companiei

Bine ați venit, noi suntem echipa Partener Montaj.

Suntem o firmă specializată în furnizarea de servicii de înaltă calitate în domeniul instalațiilor HVAC (încălzire, ventilație și aer condiționat), ventilare, climatizare și evacuare a fumului și gazelor fierbinți. Cu o experiență vastă și un angajament profund față de calitate și inovație, ne străduim să oferim soluții personalizate și eficiente pentru nevoile clienților noștri.

Echipa noastră este formată din profesioniști, cu o pasiune pentru excelență și un focus clar pe satisfacția clienților. De la proiectarea și instalarea sistemelor complexe la mentenanța și service-ul acestora, suntem aici pentru a vă oferi servicii complete și fiabile, adaptate cerințelor specifice ale fiecărui proiect.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024