Gratis

Inspector SSM si PSI in Iasi

BRIO GRUP SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul SSM și PSI, măcar 6 luni.
  • Studii tehnice absolvite.
  • Diplomă sau certificare în domeniul SSM și PSI reprezintă un avantaj
  • Cunoașterea detaliată a legislației și reglementărilor relevante în domeniu.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
  • Capacitatea de a implementa și monitoriza procedurile și politicile de SSM și PSI în întreaga organizație.
  • Diplomă sau certificare în domeniul SSM și PSI reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Simigeria PETRU este în căutarea unei coleg dedicat și experimentat în domeniul Sănătății și Securității în Muncă (SSM) și Protecția Securității Împotriva Incendiilor (PSI), pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Inspector SSM și PSI colaborator cu o firmă specializată în acest domeniu.

Responsabilități:
  • Colaborarea strânsă cu firma de SSM și PSI pentru a asigura respectarea tuturor reglementărilor și standardelor legale.
  • Implementarea și actualizarea politicilor și procedurilor de SSM și PSI în conformitate cu cerințele legislative și reglementările actuale.
  • Participarea la evaluarea riscurilor de securitate și sănătate în muncă și la elaborarea planurilor de gestionare a acestora.
  • Organizarea și facilitarea instruirilor periodice privind siguranța și sănătatea în muncă, în colaborare cu firma de SSM și PSI.
  • Verificarea și întreținerea echipamentelor de protecție împotriva incendiilor și a altor echipamente necesare conform recomandărilor furnizate de firma de SSM și PSI.
  • Contribuirea la investigarea incidentelor și a accidentelor de muncă și la elaborarea rapoartelor corespunzătoare.

Beneficii:
  • Salariul atractiv.
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipă profesionistă și dedicată.
  • Bonuri de masă în valoare de 30 ron/zi lucrată.
  • Dezvoltare profesională continuă în domeniul SSM și PSI.Remunerație competitivă și beneficii suplimentare.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să adaugati CV-ul dumneavoastră

Descrierea companiei

Este momentul pentru un job #CuGustBun!
BRIO GROUP SRL este o companie înființată în anul 2006 ce are ca obiect de activitate producerea și comercializarea produselor alimentare. Gama de produse face parte din categoria panificație, producem și comercializăm covrigi, specialități de patiserie, pizza și sandwich-uri, în puncte proprii.

BRIO GROUP SRL - 17 ani de dezvoltare durabilă, pasiune și implementare alături de peste 700 de angajați. Suntem prezenți cu peste 50 puncte de lucru în orașe precum: Iași, București, Piatra Neamț, Botoșani, Vaslui, Bârlad, Roman, Bacău, Brăila, Galați și Suceava. Am ajuns astăzi aici datorită celor peste 750.000 de clienți mulțumiți!Toate acestea nu le-am putea realiza fără un set de valori în care credem și pe care le aplicăm cu statornicie în tot ceea ce facem: ne gândim la experiența finală a consumatorilor, avem grijă de oamenii din echipa PETRU, suntem integri, ne implicăm în viața comunității, suntem fideli tradiției și în același timp deschiși noutății.
Alege să faci parte din Povestea de succes a Simigeriei Petru!
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024