Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Inspector SSM / Cadru tehnci PSI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta si Cunostinte in domeniul SSM si PSI
Cunostinte de operare calculator
Abilitati de comunicare
Flexibilitate
Spirit de echipa, simtul raspunderii
Disponibilitate pt deplasari

Descrierea jobului

Firma de consultanta in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca si Situatilor de Urgenta, abilitata de catre Ministerul Muncii, cu o echipa dinamica formata din specialisti si experienta in domeniu cautam cu full time, part time sau cu contract de colaborare. :

1. Inspector SSM + Cadru tehnic PSI pentru loc de munca Spital.
Necesar: diploma de Inspector SSM, diploma de Evaluator riscuri in munca si diploma Cadru tehnic PSI.

2 . Inspector SSM + Cadru tehnic PSI.
Necesar: diploma de Inspector SSM, diploma de Evaluator riscuri in munca curs 240 ore si diploma Cadru tehnic PSI.

Firma noastră desfăşoară la nivel naţional în folosul societăţilor comerciale şi a instituţiilor publice toate activităţile legate de managementul riscurilor în sistemul de muncă: securitate şi sănătate în muncă, prevenirea şi stingerea incendiilor, protecţie civilă, mediu şi ISCIR ajungand sa deţina un vast portofoliu de clienţi de peste 15.000 de persoane răspândite pe întregul teritoriu al ţări

Expirat
Inspector SSM / Cadru tehnci PSI  -  IC PROTECT CONSULT