Publicat 28 Apr 2021 | Reactualizat 05 Mai 2021 | Expiră 28 Mai 2021

Inspector/Specialist Resurse Umane

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Resurse umane / Psihologie

Candidatul ideal

atestat Inspector resurse umane
cunostinte avansate de legislatia muncii
administrarea popririlor angajatilor
experienta pe un post similar minimum 2 ani
foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii
excelente abilitati de comunicare si relationare
cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook)

Descrierea jobului

Intocmirea dosarului de personal (CIM, Fise de post, documente necesare angajarii, etc)
Completarea si gestionarea Registrul de Evidenta a Salariatilor (REVISAL)
Centralizarea de pontaje lunare si a cererilor de concediu, realizarea de adeverinte de salariat, realizarea de acte aditionale, decizii; pregatirea documentelor specifice departamentului de resurse umane;
Operare in softul de salarizare;
Relatii cu alte departamente suport din companie sau organisme externe
Intocmirea si actualizarea fiselor de post, regulamentul intern, alte decizii si proceduri interne ale companiei;
Intocmire/verificare pontaje; calcul concedii; verificarea certificatelor medicale si completarea acestora conform cerintelor legale; calcul salarii; etc
Mentinerea în permanenta a relatiei cu I.T.M.

Beneficii:
- Conditii de formare profesionala
- Posibilitate de promovare
- Salariu motivant

Simigeria/Pizzeria LUCA se dezvolta continuu prin seriozitate, ambitie, perseverenta, implicare, onestitate si harnicie.

Acestea sunt valorile dupa care se ghideaza, pe care le pune in serviciul clientilor si pe care le incurajeaza si le cultiva la angajati, fiind mereu dedicat dezvoltarii lor profesionale.
In cei peste 9 ani de activitate, LUCA a dezvoltat un management organizational, cuprinzand traininguri si stagii de pregatire, activitati ce s-au reflectat in expertiza si fidelizarea angajatilor.
De aceea, ii sprijinim si incurajam pe cei peste 1200 de angajati sa aiba initiative si sa se dezvolte personal si profesional.

Inspector/Specialist Resurse Umane  -  Tinervis Group SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles