Publicat 12 Oct 2017 | Reactualizat 17 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Inspector Resurse Umane

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Resurse umane / Psihologie

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate cu diploma de licenta ( de preferinta studii superioare economice );
  • Certificat calificare “ Inspector resurse umane “;
  • Minim 3 ani de experienta in activitatea de resurse umane;
  • Cunostinte avansate de operare Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point ) si in utilizarea internetului;
  • Abilitati excelente de comunicare si de lucru in echipa.

Descrierea jobului

  • Intocmirea si gestionarea dosarului personal al salariatului;
  • Intocmirea si transmiterea Registrului general de evidenta a salariatilor;
  • Planificarea si evidenta concediilor de odihna;
  • Diverse lucrari de statistica;
  • Intocmirea actelor aditionale, deciziilor, adeverintelor etc. pentru salariatii companiei;
  • Recrutarea de personal pentru posturile vacante din cadrul companiei;
  • Intocmirea contractului de munca, a fisei de post si a acordului de confidentialitate la angajarea salariatilor;
  • Intocmirea si tinerea la zi a bazei de date a salariatilor.

Inspector Resurse Umane  -  REGATA SRL