Inspector resurse umane

SC CONS AUDIT LG - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam Inspector resurse umane cu experienta in state salarii, salarizare (inclusiv REVISAL)!
  • capabilă să comunice clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară vă place să munciţi şi sunteţi dispusă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivelesa fie productiv si eficient
  • iubeste ce face si e dispus să investeasca timp şi efort pentru a-si atinge obiectivele.

Descrierea jobului

  • intocmire state salarii pentru mai multe companii, maxim 350 de salariati externi (fara colaborare cu salariatii clientilor doar prin reprezentant companie);
Beneficii:
  • abonament servicii medicale Regina Maria
  • prime de sarbatori
  • program flexibil
  • lucru doar la birou prezenta fizica
  • salariu real in cim
Punct de lucru: Str. Delea Noua, Nr.3 Cladire Birouri, Sector 3

Cons Audit LG este o companie de audit financiar si evidenta contabila si alte servicii financiare cu capital privat integral romanesc de 26 de ani pe piata.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022