Publicat 13 Aug 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 12 Sep 2019

Inspector Resurse Umane

1 post

Candidatul ideal

Experienta anterioara in administrare de personal ( intocmire contracte de munca, incetari, adeverinte, acte aditionale, transmitere Revisal)
Experienta anterioara in activitati de recrutare de volum si selectie pentru diverse tipuri de posturi;
Atitudine flexibila si proactiva;
Persoana pozitiva, autonoma si orientata catre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- operarea tuturor modificarilor de personal in sistemul informatic si in programul Revisal corect si in termenele legale;
- gestionarea tuturor proceselor si fluxului de documente aferente procesului de administrare de personal solicitate prin lege sau prin proceduri interne;
- gestionarea dosarelor de personal ale salariatilor avand grija ca acestea sa fie complete;
- asigurarea asistentei si informatiilor necesare, solicitate de catre angajati;
- realizarea diverselor rapoarte specifice activitatii de Resurse Umane;
- pregatirea si coordonarea intregului proces de recrutare si selectie de volum;
- selectarea candidatilor in functie de profilurile discutate cu managerii;
- redactarea si publicarea anunturilor de recrutare specifice;
- oferirea suportului pentru managerii de locatii privind procesele interne de recrutare si transferuri;
- cunoasterea si respectarea politicilor si procedurilor companiei.

Beneficii:

- pachet salarial: se discuta in cadrul interviului
- program 8 ore, L-V, 09:00-17:30
- decont transport
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de zece ani, operand in prezent nouasprezece unitati si avand un numar de peste 300 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.

Inspector Resurse Umane  -  MLS INVEST TRADING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles