Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 21 Aug 2019

INSPECTOR RESURSE UMANE SI SALARIZARE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în Resurse umane / Psihologie

Candidatul ideal

Persoana serioasa, organizata, punctuala, cu experienta in domeniul resurselor umane si salarizare de minim 5 ani, de preferinta cunoscatoare a softului de salarizare Ciel, capabila sa lucreze cu termene limita.

Descrierea jobului

Activitati resurse umane :
- intocmire CIM, acte aditionale, decizii, adeverinte, legitimatii;
- inregistrare si transmitere Revisal;
- evidenta zile CO, CM, CS etc;
- mentinerea relatiilor cu ITM, Casa de Pensii, Casa de sanatate, Somaj, Medicina Muncii etc.
- actualizare RI, ROF, CCM la nivel de unitate;
- mentinerea relatiilor cu sefii de departamente si puncte de lucru;
- raportari diverse catre conducerea societatii;
- raportari lunare, trimestriale, anuale catre INS.
- gestionare dosare personal;
- alte activitati specifice;

Activitati salarizare :
- verificare pontaje;
- intocmire state lunare (avans si lichidare);
- intocmire centralizatoare de plata si fluturasi individuali;
- intocmire nota de salarii;
- intocmire si depunere D112;
- intocmire state de premiere;
- centralizare viramente de plata a bugetelor privind salariile;
- centralizare garantii gestionar si popriri catre BEJ
- alte activitati specifice.

Pachet salarial : 3.000-.3.300 lei net + tichete de masa + prime ocazionale

Servicii Salubritate Bucuresti SA este o societate comerciala cu sediul in zona Baneasa, sector 1, ce activeaza pe piata serviciilor de colectare si transport deseuri de peste 19 ani , avand in prezent in jur de 150 de angajati, beneficiind de o echipa de profesionisti in domeniul in care activeaza.

INSPECTOR RESURSE UMANE SI SALARIZARE  -  SC SERVICII SALUBRITATE BUCURESTI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles