Gratis

Inspector Resurse Umane - Salarizare

RADACINI GRUP

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de domeniul resurselor umane, cu dorinta de dezvoltare în administrarea și gestionarea salariilor, pentru a se alătura echipei noastre de admin&salarizare, din departamentul de resurse umane.

Cerințe:
  • abilități de a lucra cu pachetul Ms Office și softuri specifice HR (REVISAL, aplicații salarizare);
  • abilități de organizare și planificare a activităților;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • abilități de analiză și atenție la detalii;
  • abilități de comunicare și relaționare interpersonale;
  • abilitatea de a lucra cu termene limită;

Curs Inspector RU/Inspector salarizare

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Intocmirea și administrarea documentelor pentru angajare/modificare/încetare activitate în cadrul organizației;
  • Operarea modificărilor în sistemul informatic intern (PLURIVA HCM) și în REVISAL- Reges;
  • Evidențe: pontaj zilnic, verificare concedii medicale, situații concedii, absențe, avansuri, etc.;
  • Asigurarea calculului drepturilor salariale pentru toți angajații și a contribuțiilor unității;
  • Intocmirea rapoartelor conform solicitărilor interne sau obligatiilor legale;
  • Intocmirea și eliberarea de adeverințe/ certificate/ documente originale;
  • Asigură păstrarea, arhivarea electronică și fizică, cât și siguranța documentelor la nivelul departamentului precum și confidențialitatea datelor și informațiilor.

Pe scurt... Ne vei ajuta în administrarea și procesarea salariilor, asigurându-te că toate plățile sunt calculate corect și în conformitate cu politicile și reglementările interne și legislative;

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești în căutarea unei oportunități de a te dezvolta într-un mediu profesional stimulant, te invităm să aplici pentru poziția de Inspector Salarizare.

Noi putem oferi:
  • Posibilitati de dezvoltare personală și profesională;
  • Zi liberă de ziua de naștere;
  • Sprijin financiar evenimente personale;
  • Reparații mașini personale - tarif angajați;
  • Tichete de masă (40 lei/zi lucrătoare);
  • Tichete cadou de sarbatori (Paște, Crăciun);

Alătură-te echipei și contribuie la gestionarea eficientă a resurselor umane în cadrul Grupului Rădăcini!

Descrierea companiei

GRUPUL RĂDĂCINI
Unul dintre cei mai mari jucători ai pieței auto din România, fiind dealer autorizat pentru mărcile Mazda, Suzuki, Volkswagen, Skoda, Cadillac, MG Motor și Honda, cu centre auto integrate în București, Brașov, Brăila, Constanța și Ploiești.
33 de ani de istorie în domeniul auto și mai mult de un milion de clienți ce ne-au călcat pragul. Povestea nu se oprește aici. Rămânem dedicați conceptului “clienți pe viață” și vom continua să ne concentrăm toate eforturile pentru ca actualii și viitorii noștri clienți să fie multumiți de serviciile oferite.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024