INSPECTOR PROTECTIA MUNCII filiala Buzau,Iasi

ARABESQUE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii profil tehnic
- experienta in domeniul SSM
- absolvirea cursurilor de formare profesionala in domeniul SSM cu durata de 80 de ore

Descrierea jobului

- Planifica si efectueaza instruirile la angajarea salariatilor
- Gestioneaza documentele firmei pe linie de SSM
- Realizeaza controale interne si propune masuri pentru problemele identificate
- Reprezinta societatea in relatia cu institutiile de control

Beneficii:
- conditii optime de lucru, intr-o echipa tanara de profesionisti
- scolarizare de specialitate

Compania Arabesque este Furnizorul numarul 1 de materiale de constructie si finisaje din Romania.
In Romania, Arabesque dispune de o retea de centre comerciale in cele mai mari municipii: Galati, Bucuresti, Baia Mare, Brasov, Bacau, Craiova, Cluj-Napoca, Constanta, Focsani, Iasi, Piatra Neamt, Ploiesti, Pitesti, Oradea, Timisoara si Tirgu Mures.
ICompania Arabesque, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje din Romania, se afla pe piata din 1994, are o prezenta regionala in Moldova, Ucraina, Bulgaria, detine 34 de centre comerciale, dintre care 19 in Romania. Echipa din Romania numara peste 2700 de oameni iar forta logistica este asigurata de cele peste 1000 de camioane specializate.

Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati www.mathaus.ro/termeni_conditii. Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale."
Pentru mai multe detalii accesati arabesque.ro.
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos