Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Inspector calitate - filete API

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim 2 ani experienta in controlul calitatii filetelor API
Abilitate de a verifica dimensional cu aparatura de masura si control ( subler / micrometru / lera / ceas comparator etc.)
Experienta in domeniu poate compensa studiile
Preferabil certififcat inspector L2
Capacitate de analiza si sinteza
Abilitati de planificare si organizare
Abilitati de lucru in echipa / lucru cu PC - MS office
Cunostinte limba Engleza – nível mediu, avansat

Descrierea jobului

  • Verifica dimensional filetele dupa procesul de reparatie
  • Intocmirea rapoartelor de reparatie / certificatelor de conformitate
  • Raportarea si intocmirea rapoartelor de neconformitate
  • Implementarea actiunilor corective / preventive
  • Participa activ la intocmirea procedurilor / instructiunilor de lucru
  • Mentine evidenta aparaturii de masura si control
  • Mentine relatia cu furnizorii pentru reiinoirea verificarii metrologice

When Quality matters. A true international well service company providing world class customer service.

Odfjell Well Services is a significant player within tubular running, rental and well intervention services established in Europe and Middle east with hundreds of skilled highly qualified and engaged employees working around the globe.

Our CORE VALUES:

COMMITTED

SAFETY CONSCIOUS

CREATIVE

COMPETENT

RESULT ORIENTED

Expirat
Inspector calitate - filete API  -  ODFJELL WELL SERVICES S.R.L.