Publicat 23 Ian 2017 | Reactualizat 20 Feb 2017 | Expiră 24 Feb 2017

Ingrijitor la domiciliu / care assisstant - Bristol, UK

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniu nu este esentiala deoarece oferim pregatire exeptionala, insa pentru a avea succes in aplicatie, trebuie:

- Interes onest in ceea ce priveste ingrijirea oamenilor batrani sau cu dizabilitati
- compasiune si seriozitate
- nivel minim de engleza
- permis de conducere categoria B (de preferat)
- 2 referinte contactabile
-cazier impecabil si starea de sanatate buna
- dorinta de imbunatatire si progres continuu pentru a merge la cursurile de pregatire

La schimb, Care 1st va ofera:

- sansa de a lucra pentru una dintr ce4le mai mari companii de ingrijire din Bristol, Avon
-o echipa primitoare, si profesionista
- acomodare la venire pana va stabiliti aici
- acces la masina companiei
- ajutor cu contul la banca, transportul de la aeroport, si numarul personal
- 28 zile de concediu cu plata
- rata salariala marita pe timpul sarbatorilor
- uniforma si pregatire gratuite
- oportunitati excelente de imbunatatire si promovare, dezvoltare personala si profesionala, acreditari in domaniu
- sanse de promovare in cadrul companiei
- echipa de la birou vorbitori de limba romana
- cazier britanic gratuit

Pentru detalii, sunati la 00441179684809 sau email al work@care-1st.co.uk si va sunam noi.

Descrierea jobului

Cautam oameni prietenosi si de incredere sa se alature echipelor noastre de succes din Bristol si Workingham. Acasta munca implica lucrul cu oameni vulnerabili, in varsta si cu dizabilitati, care vor sa ramana in propria casa dar au nevoie de ajutor suplimentar in ceea ce priveste igiena personala, curatenie si cumparaturi.
Pentru ca intelegem ca este dificil sa te muti intr-o tara straina singur si sa iti lasi familia acasa, primim cu placere cupluri sau perechi, membri din aceeasi familie sau prieteni veniti impreuna.

Care 1st Homecare este o companie din Marea Britanie, care se ocupa cu ingrijirea oamenilor cu dizabiltati, probleme de sanatate, si varstnici care vor sa ramana in propria locuinta dar au nevoie de ajutor. De mai bine de 10 ani Care 1st ofera astfel de servicii de prima calitate in comunitate.

Acest tip de munca implica lucrul cu oamenii, un grad de responsabilitate si o pregatire excelenta. Noi suntem mandri sa putem oferi pregatirea si suportul necesar ingrijitorilor nostri pentru a asigura servicii de cea mai buna calitate.

Expirat
Ingrijitor la domiciliu / care assisstant - Bristol, UK  -  Care 1st Homecare