Publicat 20 Aug 2019 | Reactualizat 17 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

INGINERI PROIECTARE PENTRU INSTALATII SPRINKLERE SI HIDRANTI

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SC ACCURO SRL angajeaza INGINERI PROIECTARE INSTALATII SPRINKLERE SI HIDRANTI care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  1. Cunostinte avansate AUTO CAD 2D;
  2. Experienta in domeniu (absolventi de Instalatii pentru constructii);
  3. Dorinta de a se dezvolta profesional;
  4. Cunostinte avansate de limba engleza (limba germana este un avantaj);
  5. Abilitati de comunicare;
  6. Permisul de conducere categoria B este un avantaj.

Descrierea jobului

INGINERI PROIECTARE INSTALATII SPRINKLERE SI HIDRANTI

Salariu atractiv (3.500.RON - 5.500 RON in functie de experienta si cunostinte).

SC ACCURO SRL este o companie ce activeaza in Romania incepind cu anul 2010 in domeniul proiectarii, executiei si intretinerii instalatiilor antiincendiu. In prezent compania noastra desfasoara proiecte in tara si peste hotare avind un personal de 90 de angajati.

Expirat
INGINERI PROIECTARE PENTRU INSTALATII SPRINKLERE SI HIDRANTI  -  SC ACCURO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles