Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

Ingineri Industria Lemnului

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Ingineri cu experienta in conducerea unor sectii/sectoare de productie;
- Absolventi promotia 2006 ai Facultatii de Industria Lemnului.

Descrierea jobului

Formarea tinerilor absolventi in vederea ocuparii unor posturi de conducere in sectiile/sectoare de productie si in proiectare.

Beneficii:
- salarii stimulative;
- masa si cazare gratuita pentru primul an, in cazul absolventilor proveniti din alte localitati;
- conditii de munca moderne;
- posibilitatea realizarii unei cariere de succes.

M.C. MOBILI S.A., cu sediul in Iasi, str. Bradului, nr.5 (zona Garii Nicolina - Iasi), este lider in productia de mobilier stil clasic, din lemn masiv, avind ca principala destinatie exportul.
Puteti vedea produsele noastre pe: www.mcmobili.com.

Expirat
Ingineri Industria Lemnului  -  M.C. MOBILI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles