Publicat 30 Mar 2017 | Reactualizat 27 Apr 2017 | Expiră 30 Apr 2017

Inginer(a) proiectare instalatii electrice

1 post

Candidatul ideal

- cunoștințe minime de proiectare instalații electrice de joasa tensiune;
- Cunostinte tehnice privind echipamentele si materialele folosite in domeniu;
- Cunostinte privind citirea si interpretarea planurilor;
- Absolvent facultate profil electro/automatizari;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel,etc.);
- Cunostinte de proiectare ACAD;
- Persoana ordonata, cu capacitate mare de concentrare si adaptare;

Descrierea jobului

- Proiectare instalatii electrice de joasa tensiune in cadrul biroului de proiectare;
- Intocmirea detaliilor de executie pe baza proiectelor;
- Analiza si studierea documentelor aferente proiectului
- Alte activitati specifice domeniului de activitate.

BENEFICII:
contract de munca pe perioada nedeterminata;
un mediu de lucru serios, colectiv dinamic si profesionist;
salariu competitiv in piata;
al 13-lea salariu in decembrie;
tichete de masa 300 ron/luna din prima luna;
asigurari suplimentare de risc si accidente 24/24h;
prime de sarbatori si de vacanta, bonusuri in functie de rezultate;
abonamente sportive;
transport asigurat;

Descrierea companiei

Companie cu 20 de ani de experiența in domeniu;
www.groupelecs.ro

Inginer(a) proiectare instalatii electrice  -  GROUP ELECS