Gratis

Inginer

SZABADICS Romania Srl

Candidatul Ideal

- experiență in domeniul tehnic sau inginerie
- abilități excelente de comunicare și coordonare pentru a colabora eficienta cu colegii si beneficiarii
- capacitatea de a interpreta cerințele tehnice
- abilitatea de a lucra cu programe și instrumente software relevante pentru domeniul tehnic
- capacitatea de a identifica și de a rezolva probleme tehnice într-un mod eficient
- atitudine proactivă și orientată către rezultate,
- capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene stricte într-un mediu dinamic și solicitant

Descrierea jobului

- responsabil de pregătirea tehnică a proiectelor în cadrul companiei noastre
- veți lucra cu echipa de proiect,
- interpretarea și analiza specificațiilor tehnice și a cerințelor clienților
- elaborarea și pregătirea documentației tehnice necesare pentru Beneficiar, situatii de lucrari
- monitorizarea și raportarea progresului proiectelor către echipele relevante
- asigurarea conformității cu standardele și reglementările tehnice aplicabile
- studii superioare în inginerie sau domenii tehnice
- cunoștințe solide de interpretare a desenelor tehnice și de utilizare a instrumentelor și software-urilor relevante
- capacitatea de a lucra eficient în echipă și sub presiune

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și implementarea proiectelor.
Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale

În ultimii ani, am implementat numeroase proiecte in Ungaria si Croatia, având lucrari de referinta semnificative în domeniul construcției de utilități, canalizare, dezvoltare urbană, demolare de clădiri și construcții de structuri.
Datorită competenței tehnice remarcabile, am devenit parteneri de încredere pentru administrațiile locale și furnizorii de apă.
Am fost printre primii din Ungaria care au fost capabili să participe la proiecte PPP coordonate la nivel național din punct de vedere economic, juridic și tehnic.
În timp ce ne dezvoltăm continuu, am reușit să păstrăm valorile care stau la baza unei afaceri de familie.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024