Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

INGINER VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare si de intretinere a relatiilor cu clientii
Bun simt tehnic
Cunostinte in domeniul instalatiilor

Descrierea jobului

Intretinerea relatiilor cu clientii permanenti
Recrutarea de noi clienti permanenti si temporari
Promovarea produselor noastre
Cunoasterea pietiei

Suntem reprezentanti in Oradea ai ROMSTAL IMEX si ne ocupam cu comertul cu instalatii termice, sanitare, electrice, de ventilatie si aer conditionat etc

Expirat
INGINER VANZARI  -  PARTERAL EXIM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles