Publicat 27 Iul 2020 | Reactualizat 24 Aug 2020 | Expiră 27 Aug 2020

Inginer Vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • absolvent Facultate tehnica - reprezinta un avantaj;
  • minim 3 ani experienta in vanzari, materiale de constructii - reprezinta un avantaj;
  • cunostinte bune Excel;
  • limba engleza (scris si vorbit nivel mediu);
  • permis auto (categoria B);
  • deschis spre nou si spre autodezvoltare;
  • orientat spre rezultate;
  • spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • va identifica si contacta clientii pentru a promova produsele companiei DCP;
  • va oferta, negocia si urmari derularea contractelor cu clientii;
  • va asigura respectarea termenelor agreate pentru incasari;
  • va elabora rapoarte saptamanale si va urmari strategia de vanzari a companiei;
  • va monitoriza activitatea concurentei din zona alocata;
  • va promova produsele si imaginea Companiei in cadrul diverselor manifestari in domeniu (targuri, expozitii, conferinte etc.)
Beneficii:
  • salariu atractiv;
  • bonus de perfomanta;
  • autoturism de serviciu;
  • laptop;
  • telefon mobil;
  • training-uri de specialitate.

Don Construction Products (DCP) a acumulat peste 90 de ani de experiență în dezvoltarea, fabricarea și comercializarea materialelor de construcție inovatoare. DCP are operațiuni în America de Nord, Europa, Africa, Orientul Mijlociu și Asia, cu 15 locații de producție și o rețea de distribuție pentru peste 35 de țări.

Expirat
Inginer Vanzari  -  DON CONSTRUCTION CHEMICALS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles