de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Inginer Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare tehnice (profil electric)
- Experienta dovedita de minim 5 ani
- Bun organizator
- Capacitate de incadrare în termene si de gestionare a timpului;
- Cunostinte de operare PC;
- Carnet auto categoria B - obligatoriu;
- Gandire analitica si capacitate de sinteza;
- Abilitati deosebite de comunicare

Descrierea jobului

Promovarea produselor şi prospectare de piata;
- Mentinerea şi dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti;
- Participare la targuri şi expozitii
- Ofera suport tehnic pentru clientii din portofoliu;
- Ofera solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
- Dezvolta, in permanenta, zona de nord .

- post permanent de tip full time intr-o firma cu renume mondial;
- program de instruire la locul de munca (cursuri in cadrul companiei)
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;

Finder Echipamente SRL cu sediul in Turda, jud. CLUJ, este una dintre cele 26 de filiale FINDER în lume. Infiintata in anul 2005 cu scopul de a oferi sprijinul necesar clienţilor din România dar şi din ţările învecinate (Rep. Moldova, Serbia, Bulgaria şi Macedonia) .

Finder produce zilnic peste 400.000 de produse pe care le vinde in toata lumea prin intermediul filialelor propri dar si prin intermediul distribuitorilor locati in peste 80 de tari.
Pentru mai multe informatii legate de socieatatea noastra, puteti accesa site -ul www.finder.ro
- Vânzări anuale > 200 milioane €
- 1,300 angajați
- Specialiști în relee și temporizatoare
- Cel mai mare producător de relee și socluri din Europa
- Productie 100% în Europa

Expirat
Inginer Vanzari  -  Finder Echipamente S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles