Inginer vanzari sisteme de climatizare

VIVO CLIMA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Companie specializata in domeniul HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning) angajeaza
Inginer vanzari sisteme de climatizare.

Cerinte:

- Studii superioare
- Cunoștințe tehnice in domeniul HVAC
- Cunoștințe limbă engleză
- Experienta in domeniu constituie un avantaj
- Posesor permis de conducere categoria B, disponibilitate deplasari
- Abilitati de organizare
- Spirit de echipa, orientare catre rezultate, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigura promovarea si vânzarea echipamentelor/produselor HVAC, răspunde de dezvoltarea bazei de clienți, gestioneaza si viziteaza santierele active in zona sa de activitate
- Urmărește evolutia si realizarea proiectelor
- Organizează si tine prezentări la clienții si partenerii societății
- Urmărește si informează referitor la prezența si activitatea concurentei;
- Mentine si dezvolta relatiile de colaborare cu clientii deja existenti;
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clienților si potențialilor clienți;
- Monitorizeaza nivelul de satisfacere al clientilor

Beneficii:

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de performante
- telefon mobil, laptop, beneficii medicale angajat + familie

Mediu placut de lucru, echipa tanara si dinamica

Companie specializata in domeniul HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning)
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos