Publicat 12 Ian 2021 | Expiră 11 Feb 2021

Inginer Vanzari Elemente de Fixare Zona de Sud Est

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 2 ani experiență în Vanzari, Constructii / Instalatii, Inginerie

Candidatul ideal

Cautam candidat pentru ocuparea postului Reprezentant Vanzari, in cadrul companiei EJOT Romania SRL.
Persoana selectata va indeplini urmatoarele cerinte:
- Serios, ambitios, dinamic, loial
- Experienta anterioara in domeniu
- Abilitati comerciale avansate

- Spirit tehnic, cunostinte de baza in domeniul tehnicii de fixare
- Abilitati de relationare si comunicare
- Abilitatea de a lucra atat in echipa cat si independent.

Descrierea jobului

- Atragerea de noi clienti
- Consultanta tehnica si suport pe santiere.
- Sustinere seminarii, prezentari, demonstratii.
- Dezvoltarea si cresterea vanzarilor pe grupele de produs alocate.
- Gestionarea proiectelor mari.
- Generare de business si oportunitati noi

EJOT Romania este filiala firmei germane Ejot Holding GmbH & Co KG, leader in productia sistemelor de fixare si ancorare.
Prezenta din anul 2001 pe piata romaneasca, firma s-a dezvoltat si se dezvolta in ritm accelerat.
Va asteptam alaturi de un colectiv tanar si performant.

Inginer Vanzari Elemente de Fixare Zona de Sud Est  -  Ejot Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles