Publicat 06 Ian 2018 | Reactualizat 05 Feb 2018 | Expiră 06 Feb 2018

Inginer Vanzari Electrice

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana cu experienta in vanzarea materialelor si echipamentelor electrice
- cunostinte solide in domeniul electrotehnic
- abilitati de negociere si comunicare

Descrierea jobului

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv, in medie 1000 EURO/Luna, format din salar fix + comision
Masina de serviciu(Skoda Rapid), telefon mobil, laptop
Suport tehnic si logistic adecvat

RESPONSABILITATI:
Promovarea si vanzarea produselor fabricate de PGA Electric
1. Echipamente de distributie si masura - standard ELECTRICA/ENEL/EON/CEZ
blocuri de masura si protectie, firide de distributie si contorizare, cutii de distributie, cutii de sectionare,
2. Cabluri de energie din aluminiu - standard ELECTRICA/ENEL/EON/CEZ
3. Intreaga gama de produse necesara bransamentelor electrice
4. Siteme de jgheaburi metalice portcablu

Pentru mai multe detalii va rugam vizitati website-ul: www.pgaelectric.ro

Expirat
Inginer Vanzari Electrice  -  PGA Electric