Publicat 20 Mai 2010 | Reactualizat 17 Iun 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Inginer vanzari aparatura laborator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare: inginer, chimist, fizician, biolog
- experienta in vanzari consituie un avantaj.
- cunostinte de marketing si comunicare.
- capacitatea de a dezvolta si mentine relatii interumane.
- disponibilitate de deplasare la sediul clientilor;
- creativitate, initiativa, implicare.
- capacitate de asimilare rapida a informatiilor.
- spirit organizatoric.
- cunostinte de utilizare a calculatorului.
- permis auto si experienta in conducerea auto

Descrierea jobului

- intocmeste oferte, ofera consultanta de specialitate clientilor firmei.
- viziteaza clientii si se asigura de calitatea serviciilor furnizate.
- dezvolta reteaua de clienti.
- negociaza contracte in limitele de competenta decise de conducerea firmei.
- monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei si propune masuri pentru imbunatatirea imaginii firmei.
- intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte privind activitatea desfasurata

- se ofera: salariu motivant corelat cu realizarile, telefon mobil, laptop, stagii de instruire la firmele furnizoare, masina de serviciu

firma sepadin se ocupa cu importul si comercializarea de aparate si consumabile pentru laboratoare de analize fizico-chimice;
firma a fost infiintata in anul 1991, iar acum are cca 15 de angajati.
informatii detaliate se gasesc la adresa: www.sepadin.ro

Expirat
Inginer vanzari aparatura laborator  -  Sepadin

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles