INGINER TOPOGRAFIE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare de specialitate;
Autorizarea ANCPI pentru avizarea lucrarilor la OCPI este un avantaj;
Abilitati si experienta in lucru cu instrumentele de masurat specifice activitatii: statia totala, GPS, nivela, etc.;
Cunostinte ale programelor specifice lucrarilor de proiectare: Autocad, MS Office, etc.;
Cunostinte ale legislatiei in domeniu;
Cunostinte minime soft AutoCAD, Microsoft Office, programe specifice pentru cadastrul sporadic : TopoLT, CADGEN , Toposys, etc.
Disponibilitate la deplasari (unele avand durata de o saptamana)
Permis categoria B

Descrierea jobului

Efectuarea masuratorilor din teren specifice lucrarilor de cadastru, geodezie si cartografie;
Prelucrarea datelor culese din teren si intocmirea documentatiilor;
Obtinerea documentatiei necesare proiectelor;
Avizarea lucrarilor la OCPI;
Intocmirea de harti si planuri;
Efectuarea de ridicări topografice și relevee specifice (Statie totala/GPS)

Total Business Land este o companie dinamică, cu o activitate în permanenţă dezvoltare, prezentă pe piaţa serviciilor de consultanţă profesională în următoarele domenii: - Topografie şi cadastru general; - Servicii şi studii de mediu; - Arheologie preventiva şi studii istorice; - Proiectare urbanistică; - Servicii de consultanţă în inginerie şi dezvoltarea proiectelor; - Servicii land management. Suntem o echipă de consultanți cu competențe pluridisciplinare și cu o experiență de nivel internațional în cadrul unor proiecte industriale de cea mai înaltă complexitate. Experiența noastră precum şi ariile de expertiză complementare pe care le acoperim ne permit să îndeplinim obiectivele de business identificate împreună cu clientul. Configurăm echipe de experţi în domenii specializate, cu înalta expertiză naţională sau internaţională. Adaptăm specificul echipelor la industrii cu înaltă specializare. Mobilizăm echipe multidisciplinare care pot realiza obiective complexe şi strategiile clientului pe termen mediu şi lung.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos