Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer topograf

TOPO REBREAN S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Sudii in domeniu
Minim 1 an experienta pe santier
Cunostinte operare gps si statie totala

Descrierea jobului

Extragerea datelor din proiect si materializarea in teren
Masuratori cantitati
Intocmire procese verbale de trasare

Descrierea companiei

Topo Rebrean SRL este o firma de topografie ce activeaza pe piata din anul 2019.
Principalele tipuri de lucrari executate sunt:
- ridicari topografice
- fotogrammetrie
- asistenta topografica in santier
-cadastru

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.