Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 03 Iul 2019

INGINER TOPOGRAF

CONFIDENTIAL
6 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Constructii / Instalatii, Inginerie

Candidatul ideal

"PROIECTARE SI EXECUTIE - Drum Expres CRAIOVA - PITESTI - Tronson 1"

Trebuie sa ai:
  • cunostinte de operare PC avansate: Microsoft Office, Autocad
  • cunoastere legislatie in domeniu
  • seriozitate si punctualitate
  • capacitate de organizare, verificare si conducere a lucrarilor

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:

  • asigurare asistenta tehnica de specialitate (lucrari topo) pentru proiectare detalii de executie pentru lucrari de constructii in colaborare cu echipa de pe santier;
  • intocmire memoriu tehnic, descriere proceduri de executie, a organizarii de santier
  • acordarea asistentei tehnice de specialitate (lucrari topo) constructorului in vederea executarii lucrarilor conform proiectul
  • verificarea specificatiilor tehnice ale caietelor de sarcini

Ne rezervam dreptul de a va povesti despre noi la un eventual interviu!

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

INGINER TOPOGRAF  -  CONFIDENTIAL