Gratis

Inginer Testare

CER Cleaning Equipment s.r.l.
4 poziții

Candidatul Ideal

Va fi WOW dacă:
  • Studii superioare Tehnice (mecanice sau electrice);
  • Experiență în lucrul cu software CAD 3D (abilitățile CATIA sunt un avantaj);
  • Bune cunoștințe mecanice și electrice;
  • Experiența în prelucrarea maselor plastice este un avantaj;
  • Auto-motivat, orientat spre detalii și bine organizat;
  • Cunoasterea limbii Engleze nivel avansat;
  • Dispus să călătorească în Europa;
  • Capabil să lucreze independent și eficient;
  • Abordare inovativă

Descrierea jobului

Asta va fi WOW:
  • Definirea matricilor de test specifice dispozitivelor / componentelor necesare testării;
  • Programarea în timp a testelor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈luând în considerare prioritățile și capacitățile de testare;
  • Analiza rezultatelor testelor efectuate și propunerea de soluții pentru rezolvarea problemelor constatate după teste;
  • Pregătirea rapoartelor de testare în urma testelor;
  • Responsabil pentru realizarea proiectelor conform planificării și obiectivelor stabilite (performanțelor);
  • Responsabil pentru transmiterea corectă și la timp a informațiilor legate de proiectele pe care le conduce către departamentele AKW / CER cu responsabilități în realizarea proiectului;
  • Responsabil pentru executarea testelor conform standardelor și normelor AKW și pentru acuratețea rezultatelor specificate în rapoartele de testare prezentate altor departamente (AKW sau CER);
  • Responsabil pentru păstrarea confidențialității informațiilor legate de proiectele pe care le coordonează;
  • Propunerea, dezvoltarea și testarea soluțiilor tehnice competitive și inovatoare pentru proiectele în curs în CER sau pentru dispozitivele KӒRCHER deja în producție.

CER Cleaning Equipment is the production subsidiary of the German Group KÄRCHER which is the worldwide leading cleaning company. We are doing in Romania product development and production of profesional and retail vacum cleaners, having here a very motivated and enthusiastic team. As CER Cleaning Equipment’s team employee, you will have the chance to build a career in a strong and dynamic company. We appreciate performance, involvement, motivation, pro-activity of all our people. We strongly believe that they represent the best asset of our company. Motivated and qualified employees represents the Kärcher capital. If you wish to work towards target-oriented, flexible and creative environment, then Kärcher is a suitable employer for you.

At Kärcher, people make a difference! The difference is you!

In case you are interested in this challenging job we are looking forward to personally meeting you. Confidentially handling of your application is guaranteed.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024