Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 02 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Inginer telecomunicatii

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al facultatii de electronica si telecomunicatii cu experienta relevanta in instalare si punere in functiune echipamente de radiocomunicatii.
Experienta in infrastructura de radiocomunicatii constituie un avantaj.
Candidatul ideal va avea in plus si atestat de lucru la inaltime

Descrierea jobului

Punere in functiune si instalare echipamente de radiocomunicatii.
Service si interventie la amplasamentele din tara.
Realizare infrastructura necesara transmisiilor radio.

Se asigura salariu motivant, in functie de rezultatele obtinute, bonuri de masa si telefon.

Societate ce activeaza in domeniul telecomunicatiilor de peste zece ani, cu o permanenta extindere a operatiunilor, doreste largirea echipei de specialisti.

Expirat
Inginer telecomunicatii  -  CENTRUL PENTRU SERVICII DE RADIOCOMUNICATII (CSR)